Hlavní náplní stavební společnosti BUILDER CONSTRUCTIONS, s.r.o. je pozemní výstavba. Společnost disponuje kvalitním kádrem pracovníků v tradičních oborech jako zedník, tesař, obkladač apod.

Pro zrealizování jakéhokoliv projektu dokáže tým našich techniků doporučit vhodnou lokalitu pro záměr investora. Dále nabízíme projekční činnost, včetně zajištění veškerých potřebných dokumentů pro stavební povolení apod. Z přidružené stavební výroby pak nabízíme vodo-topo-instalace.

Naše společnost disponuje i základním dopravním a mechanizačním strojovým parkem. V rámci uvedené pozemní výstavby společnost BUILDER CONSTRUCTIONS, s.r.o. nabízí zejména tyto stavební práce a služby:

 • NOVOSTAVBY

  Novostavby pro nás ve většině případů znamená výstavba rodinných domů a ty provádíme tzv. „na klíč“, pomůžeme Vám od začátku do konce, od projektu ke kolaudaci.

 • NEBYTOVÉ PROSTORY

  Jednou z našich hlavních činností je také výstavba či rekonstrukce skladovacích a nebytových prostor.

 • REKONSTRUKCE

  Pomůžeme Vám vdechnou nový život do stávajících místností či nevyužitých prostorů.

 • ZAHRADNÍ ÚPRAVY

  Provádíme stavební úpravy v zahradách jako je například pokládka zámkové dlažby včetně obrubníku, vyrovnávací schodiště a jiné.

 • DALŠÍ PROJEKTY

  Díky zvyšující se poptávce za poslední roky jsme přizpůsobili naše služby i pro doplňující stavby občanské vybavenosti jako jsou například sportoviště či dětská hřiště a jiné.

© Copyright 2019 Builder Constructions s.r.o., IČ: 04543181, DIČ: CZ04543181